Szkolenia, kursy, warsztaty

Zawsze aktualna wiedza od najlepszych w swojej dziedzinie.

Znajdź szkolenie dla siebie

wyczyść wszystkie filtry

Kategoria

Tematyka

Ekspert

Data

od
do
Różne terminy

Pułapki w Prawie Pracy

Prowadzący: Michał Podsiedlik

04.06.2024 r.
5 godzin
690 zł
netto + VAT
2 dniowe

Podatek PIT od podstaw - kompleksowe szkolenie z podatku dochodowego od osób fizycznych (2-dniowe szkolenie)

Prowadzący: Katarzyna Furmańczyk

05.06.2024 r.
10 godzin
1380 zł
netto + VAT
Różne terminy

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych od podstaw. ABC tworzenia, prawidłowego funkcjonowania i rozliczania środków z ZFŚS

Prowadzący: Artur Samek

05.06.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT
Różne terminy

Excel w kadrach - zastosowanie praktycznych funkcji Excela w pracy działów kadr i płac

Prowadzący: Sebastian Godziszewski

06.06.2024 r.
6 godzin
590 zł
netto + VAT

Świadectwa pracy - przygotowywanie i zasady wydawania dokumentu

Prowadzący: Marek Rotkiewicz

06.06.2024 r.
4 godziny
490 zł
netto + VAT

Pracownik nie przyszedł do pracy i co wtedy?

Prowadzący: Anna Modzelewska

07.06.2024 r.
3 godziny
490 zł
netto + VAT

Urlopy związane z rodzicielstwem, a rozliczenia z ZUS w 2024 r. urlop macierzyński, rodzicielski i ojcowski po zmianach w związku z przyjęciem dyrektywy work-life balance

Prowadzący: Specjalista z zakresu ubezpieczeń społecznych

07.06.2024 r.
3 godziny
490 zł
netto + VAT
Nowość

E-doręczenia - ważne zmiany w obszarze korespondencji cyfrowej

Prowadzący: Anna Modzelewska

10.06.2024 r.
4 godziny
590 zł
netto + VAT

Planowanie i rozliczaniu czasu pracy - warsztaty praktyczne

Prowadzący: Ekspert ds. prawa pracy

10.06.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT
Różne terminy

Zrozumieć ofertę banku… czyli jak mądrze pożyczać i nie dać się zaskoczyć przez niespodziewane koszty i opłaty dodatkowe

Prowadzący: Mirosława Zachaś-Lewandowska

10.06.2024 r.
4 godziny
590 zł
netto + VAT

Chcesz być na bieżąco?

Kadry i płace

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wiedzy ogólnej, czy też bardzo zaawansowanej i szczegółowej, zawsze dobrym wyborem będzie kompleksowy kurs kadry i płace oraz zróżnicowane tematycznie szkolenia kadrowo-płacowe i Live Meetingi.Są to niewątpliwie doskonałe narzędzia do rozwijania i zdobywania nowych umiejętności w tym obszarze.

Śledź na bieżąco naszą ofertę szkoleń z dziedziny kadry i płace, aby nie przegapić żadnych nowości. Wszystkie kursy kadry i płace, które u nas znajdziesz, przygotują Cię do efektywnego zarządzania personelem i procesami płacowymi.

Kurs Kadry i płace

W Polskim Centrum Kadrowo-Płacowym wiemy, że niezależnie od specyfiki firmy i branży, sprawnie funkcjonujący dział kadr i płac to podstawa sukcesu każdej organizacji. Skuteczne zarządzanie personelem, obsługa wynagrodzeń i prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami  to nie lada wyzwanie. Aby mu sprostać potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej wiedzy, a taką właśnie zapewni Ci każdy nasz kurs kadry i płace.

Szkolenia Kadry i płace

Nasze szkolenia kadrowo-płacowe skierowane są do osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze. Niezależnie od Twojego doświadczenia i tego jak bliskie są Ci kadry i płace. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zarządzaniem personelem, jak i do doświadczonych specjalistów, chcących na bieżąco aktualizować swoją wiedzę zgodnie z najnowszymi przepisami i trendami.

  • Doświadczeni eksperci: Nasze szkolenia kadrowo-płacowe prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że zdobywasz wiedzę od najlepszych.
  • Aktualność i praktyczność: Na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniające się przepisy, aby zawsze dostarczać Ci najbardziej aktualne informacje i praktyczne wskazówki z obszaru prawa pracy. Dzięki naszym wydarzeniom kadry i płace nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.
  • Wszechstronność oferty: Kadry i płace to bardzo zróżnicowany obszar, dlatego zawsze oferujemy Ci pełną gamę tematów szkoleń, kursów i webinarów, obejmujących zarówno aspekty prawne, ZUS, jak i te związane z zarządzaniem personelem czy procesami płacowymi.
  • Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każda firma ma nieco inne, indywidualne potrzeby i oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia kadry i płace dostosowane do poziomu doświadczenia i wiedzy uczestników oraz specyfiki danej branży.