Nielimitowany dostęp do całej oferty Polskiego Centrum Kadrowo-Płacowego?

Tak, to możliwe! Poznaj szczegóły naszej współpracy z platformą Expert4you.

Czym jest Expert4you?

Czym jest Expert4you?

Expert4you to platforma szkoleniowa działająca w modelu subskrypcyjnym, na której znajdziesz szkolenia z zakresu: kadr i płac, podatków, księgowości, zarządzania, kompetencji managerskich, bhp, MS Office oraz wielu innych tematów.

Model subskrypcyjny oznacza, że płacisz raz i przez cały okres trwania abonamentu masz nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów platformy.

Na czym polega nasza współpraca?

Na czym polega nasza współpraca?

Wszystkie szkolenia, Live Meetingi i kursy organizowane przez Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe znajdziesz również na Expert4you. Oznacza to, że wykupując na platformie pakiet „Kadry i Płace”, otrzymasz nielimitowany dostęp do całej naszej oferty!

Jak działa Expert4you?

Jak działa Expert4you?

W ramach subskrypcji platformy możesz brać udział na żywo we wszystkich wydarzeniach dostępnych w wykupionym pakiecie tematycznym — bez limitu i dodatkowych kosztów. Jeżeli chcesz wrócić do omawianych treści, albo nie udało Ci się pojawić na szkoleniu, to większość wydarzeń znajdziesz później w formie nagrań w bazie wiedzy. Pozwala to powracać do najciekawszych zagadnień i usystematyzować zdobytą wiedzę.

Expert4you to jednak nie tylko szkolenia. W każdym pakiecie otrzymujesz zestaw minut do wykorzystania na indywidualne konsultacje z naszymi ekspertami. Jeżeli Twoje pytanie do Eksperta będzie dotyczyło tematyki kadr lub płac, to odpowiedzi udzieli Ci jeden z trenerów Polskiego Centrum Kadrowo-Płacowego, specjalizujący się w danym zagadnieniu.

Jak otrzymać dostęp do Expert4you?

Zainteresowało Cię to rozwiązanie?

Jeśli tak, skontaktuj się z konsultantem Expert4you.

Wolisz, żeby to konsultant odezwał się do Ciebie?

Wypełnij ten prosty formularz:

Uzupełnienie tego pola ułatwi nam kontakt z Tobą i przyspieszy udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.