WAŻNE! Wszystkie czerwcowe LIVE MEETINGI teraz za jedyne 99 zł!
Merytoryczna dawka wiedzy prawie 50% taniej. Sprawdź ofertę»

Szkolenia wewnętrzne

Twoja firma potrzebuje szkolenia szytego na miarę, zrealizowanego tylko dla Waszych pracowników? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź ofertę naszych szkoleń wewnętrznych!

Szkolenia tylko dla Twojej firmy

Zastanawiasz się nad organizacją szkolenia wewnętrznego dla swojego zespołu? Nie ma problemu — eksperci PCKP są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą. Każde ze szkoleń, które znajdziesz w naszej ofercie, możemy również zorganizować dla Ciebie w formule zamkniętej, dostosowując w pełni jego zakres tematyczny oraz inne elementy merytoryczno-organizacyjne do potrzeb i specyfiki Twojej firmy.

Co w sytuacji, kiedy potrzebujesz szkolenia spoza naszej oferty? Napisz nam o tym w formularzu poniżej lub skontaktuj się telefonicznie z naszym specjalistą ds. szkoleń. Wybierzemy odpowiedniego trenera i przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Jak przebiega organizacja szkolenia wewnętrznego z PCKP?

Kontakt z Twojej strony

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz i powiesz nam czego potrzebujesz, a nasz specjalista przeprowadzi Cię przez cały proces i odpowie na wszystkie pytania.

Określenie Twoich potrzeb

Na tym etapie będziemy chcieli dowiedzieć się w czym możemy Ci pomóc. Wspólnie określimy zakres tematyczny szkolenia, pomówimy o specyfice Twojej firmy i wynikających z niej potrzebach oraz ustalimy szczegóły organizacyjne, takie jak: preferowana data i godzina, planowana ilość uczestników oraz forma wydarzenia — online lub na miejscu.

Przygotowanie oferty

Ten punkt jest w pełni po naszej stronie. Twój opiekun Klienta dobierze dla Ciebie trenera specjalizującego się w zagadnieniach najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej firmy, przygotuje plan szkolenia oraz jego wycenę.

Ustalenie szczegółów wydarzenia

To już ostatnie szlify. Wspólnie z pracownikiem PCKP omówisz wszystkie szczegóły naszej propozycji i doprecyzujecie detale organizacyjne.

Realizacja szkolenia 🙂

Trener przeprowadzi szkolenie kładąc największy nacisk na zagadnienia, na których najbardziej Ci zależało oraz odpowie na pytania uczestników.

Korzyści dla Twojej firmy

  • Program szkolenia dopasowany do Waszych potrzeb
  • Dedykowany opiekun Klienta
  • Doświadczony trener, specjalizujący się w zagadnieniach, których dotyczy szkolenie
  • Komplet materiałów szkoleniowych dla każdego uczestnika
  • Imienne certyfikaty ukończenia szkolenia

Chcesz zorganizować szkolenie wewnętrzne?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie, mailowo lub wypełnij poniższy formularz. Odpowiem na wszystkie pytania i omówimy szczegóły Twojego szkolenia.

Eliza Tomala

Specjalista ds. szkoleń

Napisz do mnie

Uzupełnienie tego pola ułatwi nam kontakt z Tobą i przyspieszy udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.