Szkolenia, kursy, warsztaty

Zawsze aktualna wiedza od najlepszych w swojej dziedzinie.

Znajdź szkolenie dla siebie

wyczyść wszystkie filtry

Kategoria

Tematyka

Ekspert

Data

od
do

Rozliczanie umów cywilnoprawnych - kompendium

Prowadzący: Anna Król-Błażejewska

24.04.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT

Urlopy macierzyńskie, rodzicielski i ojcowski – w aspekcie kadrowym i płacowym

Prowadzący: Agnieszka Łapińska

24.04.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT

EMISJE w firmie - rodzaje, źródła powstawania, identyfikacja emisji podlegającej raportowaniu w KOBIZE, Urzędzie Marszałkowskim, BDS, CRO

Prowadzący: Zofia Klaszyńska

25.04.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT
Różne terminy

Ochrona danych osobowych w dziale kadr

Prowadzący: Karina Włodarczyk

25.04.2024 r.
5 godzin
490 zł
netto + VAT
Nowość

PIT za 2023 - rozliczanie roczne w podatku dochodowym od osób fizycznych

Prowadzący: Katarzyna Furmańczyk

25.04.2024 r.
5 godzin
690 zł
netto + VAT

Podstawy BHP w firmie

Prowadzący: Kamila Pawłowska

25.04.2024 r.
4 godziny
590 zł
netto + VAT
Różne terminy

Pułapki w Prawie Pracy

Prowadzący: Michał Podsiedlik

25.04.2024 r.
5 godzin
690 zł
netto + VAT
Różne terminy

Rozliczanie wynagrodzeń - kompendium

Prowadzący: Anna Król-Błażejewska

25.04.2024 r.
5 godzin
490 zł
netto + VAT

Składka zdrowotna - ponowne roczne rozliczenie oraz składka społeczna z możliwością jej obniżenia

Prowadzący: Dariusz Suchorowski

07.05.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT

Darowizna, reklama, sponsoring, prezenty dla pracowników i kontrahentów - konsekwencje w podatkach dochodowych, podatku VAT i podatku SD

Prowadzący: Katarzyna Furmańczyk

08.05.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT

Chcesz być na bieżąco?

Kadry i płace

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wiedzy ogólnej, czy też bardzo zaawansowanej i szczegółowej, zawsze dobrym wyborem będzie kompleksowy kurs kadry i płace oraz zróżnicowane tematycznie szkolenia kadrowo-płacowe i Live Meetingi.Są to niewątpliwie doskonałe narzędzia do rozwijania i zdobywania nowych umiejętności w tym obszarze.

Śledź na bieżąco naszą ofertę szkoleń z dziedziny kadry i płace, aby nie przegapić żadnych nowości. Wszystkie kursy kadry i płace, które u nas znajdziesz, przygotują Cię do efektywnego zarządzania personelem i procesami płacowymi.

Kurs Kadry i płace

W Polskim Centrum Kadrowo-Płacowym wiemy, że niezależnie od specyfiki firmy i branży, sprawnie funkcjonujący dział kadr i płac to podstawa sukcesu każdej organizacji. Skuteczne zarządzanie personelem, obsługa wynagrodzeń i prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami  to nie lada wyzwanie. Aby mu sprostać potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej wiedzy, a taką właśnie zapewni Ci każdy nasz kurs kadry i płace.

Szkolenia Kadry i płace

Nasze szkolenia kadrowo-płacowe skierowane są do osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze. Niezależnie od Twojego doświadczenia i tego jak bliskie są Ci kadry i płace. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zarządzaniem personelem, jak i do doświadczonych specjalistów, chcących na bieżąco aktualizować swoją wiedzę zgodnie z najnowszymi przepisami i trendami.

  • Doświadczeni eksperci: Nasze szkolenia kadrowo-płacowe prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że zdobywasz wiedzę od najlepszych.
  • Aktualność i praktyczność: Na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniające się przepisy, aby zawsze dostarczać Ci najbardziej aktualne informacje i praktyczne wskazówki z obszaru prawa pracy. Dzięki naszym wydarzeniom kadry i płace nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.
  • Wszechstronność oferty: Kadry i płace to bardzo zróżnicowany obszar, dlatego zawsze oferujemy Ci pełną gamę tematów szkoleń, kursów i webinarów, obejmujących zarówno aspekty prawne, ZUS, jak i te związane z zarządzaniem personelem czy procesami płacowymi.
  • Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każda firma ma nieco inne, indywidualne potrzeby i oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia kadry i płace dostosowane do poziomu doświadczenia i wiedzy uczestników oraz specyfiki danej branży.