Szkolenia, kursy, warsztaty

Zawsze aktualna wiedza od najlepszych w swojej dziedzinie.

Znajdź szkolenie dla siebie

wyczyść wszystkie filtry

Kategoria

Tematyka

Ekspert

Data

od
do

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu dla kadr zarządzających

Prowadzący: Mirosława Zachaś-Lewandowska

22.04.2024 r.
6 godzin
590 zł
netto + VAT

Zmianowa organizacja pracy

Prowadzący: Marek Rotkiewicz

22.04.2024 r.
4 godziny
490 zł
netto + VAT

Dokumentacja pracownicza - obowiązki i uprawnienia działu kadr i płac

Prowadzący: Agnieszka Łapińska

23.04.2024 r.
6 godzin
590 zł
netto + VAT
Różne terminy
Nowość

Płatnik podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2024 – zagadnienia praktyczne

Prowadzący: Katarzyna Furmańczyk

23.04.2024 r.
5 godzin
690 zł
netto + VAT

Podstawa wymiaru zasiłków z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego dla pracowników i zleceniobiorców – szkolenie doskonalące

Prowadzący: Dariusz Suchorowski

23.04.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT
Różne terminy

Podstawy wymiaru zasiłków i świadczeń ZUS w 2024 roku - praktyczne warsztaty

Prowadzący: Specjalista z zakresu ubezpieczeń społecznych

23.04.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT
Różne terminy

Zatrudnienie cudzoziemców z uwzględnieniem najnowszych zmian – proces zatrudniania cudzoziemców w kontekście pracy w Polsce i za granicą – szkolenie praktyczne – obowiązujące regulacje oraz planowane zmiany przepisów

Prowadzący: Łukasz Żak

23.04.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT
Różne terminy

Czas Pracy - zasady tworzenia grafików, wyjazdów służbowych i pełnienia dyżurów. Wszystkie systemy rozliczania czasu pracy

Prowadzący: Ewa Przybylak

24.04.2024 r.
5 godzin
490 zł
netto + VAT
2 dniowe

MICROSOFT EXCEL VBA - poziom podstawowy (Szkolenie 2-dniowe)

Prowadzący: Sebastian Godziszewski

24.04.2024 r.
12 godziny
1180 zł
netto + VAT

Mobbing w miejscu pracy

Prowadzący: Małgorzata Lewandowska

24.04.2024 r.
5 godzin
590 zł
netto + VAT

Chcesz być na bieżąco?

Kadry i płace

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wiedzy ogólnej, czy też bardzo zaawansowanej i szczegółowej, zawsze dobrym wyborem będzie kompleksowy kurs kadry i płace oraz zróżnicowane tematycznie szkolenia kadrowo-płacowe i Live Meetingi.Są to niewątpliwie doskonałe narzędzia do rozwijania i zdobywania nowych umiejętności w tym obszarze.

Śledź na bieżąco naszą ofertę szkoleń z dziedziny kadry i płace, aby nie przegapić żadnych nowości. Wszystkie kursy kadry i płace, które u nas znajdziesz, przygotują Cię do efektywnego zarządzania personelem i procesami płacowymi.

Kurs Kadry i płace

W Polskim Centrum Kadrowo-Płacowym wiemy, że niezależnie od specyfiki firmy i branży, sprawnie funkcjonujący dział kadr i płac to podstawa sukcesu każdej organizacji. Skuteczne zarządzanie personelem, obsługa wynagrodzeń i prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami  to nie lada wyzwanie. Aby mu sprostać potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej wiedzy, a taką właśnie zapewni Ci każdy nasz kurs kadry i płace.

Szkolenia Kadry i płace

Nasze szkolenia kadrowo-płacowe skierowane są do osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze. Niezależnie od Twojego doświadczenia i tego jak bliskie są Ci kadry i płace. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zarządzaniem personelem, jak i do doświadczonych specjalistów, chcących na bieżąco aktualizować swoją wiedzę zgodnie z najnowszymi przepisami i trendami.

  • Doświadczeni eksperci: Nasze szkolenia kadrowo-płacowe prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że zdobywasz wiedzę od najlepszych.
  • Aktualność i praktyczność: Na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniające się przepisy, aby zawsze dostarczać Ci najbardziej aktualne informacje i praktyczne wskazówki z obszaru prawa pracy. Dzięki naszym wydarzeniom kadry i płace nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.
  • Wszechstronność oferty: Kadry i płace to bardzo zróżnicowany obszar, dlatego zawsze oferujemy Ci pełną gamę tematów szkoleń, kursów i webinarów, obejmujących zarówno aspekty prawne, ZUS, jak i te związane z zarządzaniem personelem czy procesami płacowymi.
  • Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każda firma ma nieco inne, indywidualne potrzeby i oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia kadry i płace dostosowane do poziomu doświadczenia i wiedzy uczestników oraz specyfiki danej branży.