Pieniądze podczas wakacji, czyli na co uważać przy płatnościach w trakcie urlopu, zwłaszcza zagranicznego?

Dostępne terminy:

190 zł netto + VAT

  • Formuła: online
  • Czas trwania: 1h
  • Ilość dni szkoleniowych: 1

Co otrzymasz?

  • Autorskie materiały
  • Imienny certyfikat

Chcesz zapisać się na Live Meeting telefonicznie lub mailowo?

Zadzwoń do naszego konsultanta lub wyślij mailem wypełniony formularz zgłoszeniowy.

(42) 235 30 60

[email protected]

Formularz zgłoszenia na Live Meeting

O Live Meetingu

Jak ułatwić sobie życie, czyli dlaczego warto pomyśleć o karcie wielowalutowej? Jakie są plusy i minusy płatności poprzez fintech (np. Revolut, Wise)? Jak połączyć zwykłą kartę debetową do konta walutowego w banku? Co wybrać: kantor stacjonarny czy kantor online? Jak uniknąć opłat za płatności kartą poza granicami kraju? Dlaczego warto płacić kartą za granicą, czyli czym jest procedura chargé back? Czy płatności zbliżeniowe są popularne w zagranicznych miejscowościach turystycznych? O czym warto pamiętać wypłacając gotówkę z zagranicznego bankomatu? Czy, a jeżeli tak, to ile gotówki warto mieć podczas wakacji? Dlaczego warto sprawdzać rachunki w zagranicznych restauracjach?

Czytaj pełen opis

Zwiń

Michał Podsiedlik

Ekspert prawa pracy

Prowadzący:

Michał Podsiedlik

Ekspert prawa pracy

Prowadzący:

star star star star star

Prawnik, Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalista ds. bhp, po ukończonych studiach podyplomowych na Politechnice Śląskiej. Wieloletni pracownik Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach, gdzie poza funkcją eksperta ds. prawa pracy pełnił także rolę rzecznika prasowego. Doświadczenie i praktyczne wdrażanie zagadnień z zakresu prawa pracy zdobywał w dziale nadzorującym kwestie kadrowe. Obecnie przedsiębiorca zajmujący się szkoleniami z dziedziny prawa pracy.

Ekspert prawa pracy specjalizujący się przede wszystkim w zagadnieniach dotyczących czasu pracy, dokumentacji pracowniczej, a także mobbingu, dyskryminacji i równego traktowania w zatrudnieniu. Od kilkunastu lat trener z dużym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa pracy, który w trakcie zajęć stara się wyjaśniać w przystępny sposób nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia prawne, a poszczególne przepisy przekładać na rozwiązania praktyczne. Doradca i konsultant, który wraz z klientami wypracowuje najbardziej adekwatne dla nich rozwiązania prawne, godząc funkcjonowanie organizacji z ramami kodeksu pracy.

Rozwiń

Zwiń

Chcesz zapisać się na Live Meeting telefonicznie lub mailowo?

Zadzwoń do naszego konsultanta lub wyślij mailem wypełniony formularz zgłoszeniowy.

(42) 235 30 60

[email protected]

Formularz zgłoszenia na Live Meeting